Organisme públic
Ajuntament de les Cabanyes
- 3,09 M €
- Contractació pública
- 27 contractes · Concurrència EC baixa
- 148,93 K €
- Subvencions atorgadesBaixa concurrència
- 14 beneficiaris · Concurrència AIReF baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
3,09 M €
Contractes
27
Entitats proveïdores
22
Període
2018–2025
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de les Cabanyes
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Romero Ozmanyan, SL | 796,14 K € | 2 | 25,8% |
| 2 | UNIVERSAL ADVENTURES SL | 692,98 K € | 2 | 22,4% |
| 3 | CONSTRUCCIONS F. MUNNÉ, S.A. | 246,47 K € | 1 | 8,0% |
| 4 | TECNOLOGIA DE FIRMES SA | 213,88 K € | 1 | 6,9% |
| 5 | ASFALTOS AUGUSTA, SL | 172,30 K € | 1 | 5,6% |
| 6 | SOCIEDAD ESPAÑOLA DE CONSTRUCCIONES ELECTRICAS SA (SECE, SA) | 159,12 K € | 2 | 5,1% |
| 7 | CATALANA D'OBRES DEL PENEDÈS SA | 153,36 K € | 1 | 5,0% |
| 8 | ELECTRICITAT BOQUET SL | 101,48 K € | 2 | 3,3% |
| 9 | GESMAN FACILITY SERVICES, | 85,00 K € | 1 | 2,7% |
| 10 | GADES CAT SL | 83,61 K € | 1 | 2,7% |
| 11 | FERRAN NAVARRO ACEBES | 79,68 K € | 1 | 2,6% |
| 12 | JONATHAN MORENO MOLINA | 76,32 K € | 2 | 2,5% |
| 13 | VALNET SL | 42,98 K € | 1 | 1,4% |
| 14 | GUMAR RENTING, SL | 34,22 K € | 1 | 1,1% |
| 15 | MESKELLEURE SCP | 32,45 K € | 1 | 1,0% |
| 16 | Gilabert Miró SA | 28,89 K € | 1 | 0,9% |
| 17 | ALQUIBER QUALITY SA | 24,91 K € | 1 | 0,8% |
| 18 | LABAULA ARQUITECTES SCCLP | 22,94 K € | 1 | 0,7% |
| 19 | ALUVISA TRAFFIC SYSTEMS, SLU | 22,05 K € | 1 | 0,7% |
| 20 | MARC FERRER JAEN | 8,40 K € | 1 | 0,3% |
- Romero Ozmanyan, SL796,14 K €
1 · 2 contractes · 25,8% del total
- UNIVERSAL ADVENTURES SL692,98 K €
2 · 2 contractes · 22,4% del total
- CONSTRUCCIONS F. MUNNÉ, S.A.246,47 K €
3 · 1 contractes · 8,0% del total
- TECNOLOGIA DE FIRMES SA213,88 K €
4 · 1 contractes · 6,9% del total
- ASFALTOS AUGUSTA, SL172,30 K €
5 · 1 contractes · 5,6% del total
6 · 2 contractes · 5,1% del total
- CATALANA D'OBRES DEL PENEDÈS SA153,36 K €
7 · 1 contractes · 5,0% del total
- ELECTRICITAT BOQUET SL101,48 K €
8 · 2 contractes · 3,3% del total
- GESMAN FACILITY SERVICES,85,00 K €
9 · 1 contractes · 2,7% del total
- GADES CAT SL83,61 K €
10 · 1 contractes · 2,7% del total
- FERRAN NAVARRO ACEBES79,68 K €
11 · 1 contractes · 2,6% del total
- JONATHAN MORENO MOLINA76,32 K €
12 · 2 contractes · 2,5% del total
- VALNET SL42,98 K €
13 · 1 contractes · 1,4% del total
- GUMAR RENTING, SL34,22 K €
14 · 1 contractes · 1,1% del total
- MESKELLEURE SCP32,45 K €
15 · 1 contractes · 1,0% del total
- Gilabert Miró SA28,89 K €
16 · 1 contractes · 0,9% del total
- ALQUIBER QUALITY SA24,91 K €
17 · 1 contractes · 0,8% del total
- LABAULA ARQUITECTES SCCLP22,94 K €
18 · 1 contractes · 0,7% del total
- ALUVISA TRAFFIC SYSTEMS, SLU22,05 K €
19 · 1 contractes · 0,7% del total
- MARC FERRER JAEN8,40 K €
20 · 1 contractes · 0,3% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
1reclamacions
100% resoltes en contra · 1 de 1 substantives · 2025–2025
- 1
- Estimació
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →