Organisme públic
Escola d'Administració Pública de Catalunya
- 1,25 M €
- Contractació pública
- 640 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
1,25 M €
Contractes
640
Entitats proveïdores
243
Període
2025–2026
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Escola d'Administració Pública de Catalunya
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GESEM FORMACIÓ I CONSULTORIA, SL | 280,74 K € | 131 | 22,4% |
| 2 | ENERGIES I TELECOMUNICACIONS DE CATALUNYA, S.L. | 41,02 K € | 3 | 3,3% |
| 3 | Xarxa Consultors | 18,85 K € | 2 | 1,5% |
| 4 | Gazanta Project, S.L. | 18,82 K € | 5 | 1,5% |
| 5 | IMAN SEGURIDAD, S.A. | 17,37 K € | 3 | 1,4% |
| 6 | TORRES BUJALANCE JOAN MANUEL | 16,16 K € | 3 | 1,3% |
| 7 | DEMIURGOS G&T SL | 15,01 K € | 8 | 1,2% |
| 8 | XAVIER JULIA CAMPS | 14,95 K € | 6 | 1,2% |
| 9 | DOT MANAGEMENT CONSULTANTS SL | 14,95 K € | 1 | 1,2% |
| 10 | MUNTADA COLELL MANEL | 14,92 K € | 5 | 1,2% |
| 11 | Implicatia Consultores SL | 14,92 K € | 12 | 1,2% |
| 12 | CONSULTORES, SERVICIOS Y APLIC | 14,80 K € | 1 | 1,2% |
| 13 | PRODUCCIONS HIGHVIDEO, SL | 14,60 K € | 1 | 1,2% |
| 14 | ROMERA CLAROS MIGUEL | 14,59 K € | 6 | 1,2% |
| 15 | LINGUACOM,S.L. | 14,31 K € | 2 | 1,1% |
| 16 | SAN JOSE AMAT CARLES | 13,76 K € | 7 | 1,1% |
| 17 | AMPERSAND SET, SL | 13,63 K € | 1 | 1,1% |
| 18 | AGUEDA VALLES ELIZALDE | 13,45 K € | 9 | 1,1% |
| 19 | SYSTEMIC HIGHEST PURPOSE S.L. | 13,23 K € | 4 | 1,1% |
| 20 | MONTSERRAT BORDAS SANTACREU | 13,16 K € | 6 | 1,1% |
- GESEM FORMACIÓ I CONSULTORIA, SL280,74 K €
1 · 131 contractes · 22,4% del total
2 · 3 contractes · 3,3% del total
- Xarxa Consultors18,85 K €
3 · 2 contractes · 1,5% del total
- Gazanta Project, S.L.18,82 K €
4 · 5 contractes · 1,5% del total
- IMAN SEGURIDAD, S.A.17,37 K €
5 · 3 contractes · 1,4% del total
- TORRES BUJALANCE JOAN MANUEL16,16 K €
6 · 3 contractes · 1,3% del total
- DEMIURGOS G&T SL15,01 K €
7 · 8 contractes · 1,2% del total
- XAVIER JULIA CAMPS14,95 K €
8 · 6 contractes · 1,2% del total
- DOT MANAGEMENT CONSULTANTS SL14,95 K €
9 · 1 contractes · 1,2% del total
- MUNTADA COLELL MANEL14,92 K €
10 · 5 contractes · 1,2% del total
- Implicatia Consultores SL14,92 K €
11 · 12 contractes · 1,2% del total
- CONSULTORES, SERVICIOS Y APLIC14,80 K €
12 · 1 contractes · 1,2% del total
- PRODUCCIONS HIGHVIDEO, SL14,60 K €
13 · 1 contractes · 1,2% del total
- ROMERA CLAROS MIGUEL14,59 K €
14 · 6 contractes · 1,2% del total
- LINGUACOM,S.L.14,31 K €
15 · 2 contractes · 1,1% del total
- SAN JOSE AMAT CARLES13,76 K €
16 · 7 contractes · 1,1% del total
- AMPERSAND SET, SL13,63 K €
17 · 1 contractes · 1,1% del total
- AGUEDA VALLES ELIZALDE13,45 K €
18 · 9 contractes · 1,1% del total
- SYSTEMIC HIGHEST PURPOSE S.L.13,23 K €
19 · 4 contractes · 1,1% del total
- MONTSERRAT BORDAS SANTACREU13,16 K €
20 · 6 contractes · 1,1% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
2reclamacions
0% resoltes en contra · 0 de 1 substantives · 2021–2025
- 1
- Desestimació
- 1
- Inadmissió
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →