Organisme públic
ICS - GAPiC Àmbit Metropolitana Nord
- 1,01 M €
- Contractació pública
- 459 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
1,01 M €
Contractes
459
Entitats proveïdores
167
Període
2026–2026
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de ICS - GAPiC Àmbit Metropolitana Nord
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | YORDIS HERNANDEZ ALBERTO | 91,09 K € | 4 | 9,0% |
| 2 | AYH MANTENIMIENTO SL | 81,10 K € | 6 | 8,0% |
| 3 | OFFICAT, SL | 53,90 K € | 22 | 5,3% |
| 4 | ZONA EXPANSION 20 SL | 47,44 K € | 5 | 4,7% |
| 5 | EXCLUSIVAS DE PASCUAL Y FURIÓ SA | 40,56 K € | 13 | 4,0% |
| 6 | EBHOS Solutions, SL | 37,80 K € | 11 | 3,7% |
| 7 | MAIDO PROJECTES INTEGRALS SL | 25,23 K € | 1 | 2,5% |
| 8 | SOCIEDAD EUROPEA DE IMPULSO SOLAR SL | 24,62 K € | 3 | 2,4% |
| 9 | UTE SELSA - REINS - TAIDO | 24,26 K € | 4 | 2,4% |
| 10 | ABAST MEDICA, SL | 24,04 K € | 3 | 2,4% |
| 11 | SOLRED | 23,14 K € | 1 | 2,3% |
| 12 | AB MEDICA GROUP SA | 20,73 K € | 10 | 2,0% |
| 13 | Instalaciones Técnicas AUBACH, SL | 20,36 K € | 4 | 2,0% |
| 14 | MATCLINIC, SL | 19,47 K € | 2 | 1,9% |
| 15 | ZARDOYA OTIS | 18,19 K € | 3 | 1,8% |
| 16 | ASMEDIC, S.L | 15,79 K € | 3 | 1,6% |
| 17 | EDIFICA ARQUITECTES ASSOCIATS SLP | 13,86 K € | 1 | 1,4% |
| 18 | CUVIC BAGA INFORMATICA SL | 12,85 K € | 3 | 1,3% |
| 19 | HANS E RUTH SA | 12,36 K € | 3 | 1,2% |
| 20 | FERRETERIA RIPOLLET SL | 11,70 K € | 18 | 1,2% |
- YORDIS HERNANDEZ ALBERTO91,09 K €
1 · 4 contractes · 9,0% del total
- AYH MANTENIMIENTO SL81,10 K €
2 · 6 contractes · 8,0% del total
- OFFICAT, SL53,90 K €
3 · 22 contractes · 5,3% del total
- ZONA EXPANSION 20 SL47,44 K €
4 · 5 contractes · 4,7% del total
- EXCLUSIVAS DE PASCUAL Y FURIÓ SA40,56 K €
5 · 13 contractes · 4,0% del total
- EBHOS Solutions, SL37,80 K €
6 · 11 contractes · 3,7% del total
- MAIDO PROJECTES INTEGRALS SL25,23 K €
7 · 1 contractes · 2,5% del total
- SOCIEDAD EUROPEA DE IMPULSO SOLAR SL24,62 K €
8 · 3 contractes · 2,4% del total
- UTE SELSA - REINS - TAIDO24,26 K €
9 · 4 contractes · 2,4% del total
- ABAST MEDICA, SL24,04 K €
10 · 3 contractes · 2,4% del total
- SOLRED23,14 K €
11 · 1 contractes · 2,3% del total
- AB MEDICA GROUP SA20,73 K €
12 · 10 contractes · 2,0% del total
- Instalaciones Técnicas AUBACH, SL20,36 K €
13 · 4 contractes · 2,0% del total
- MATCLINIC, SL19,47 K €
14 · 2 contractes · 1,9% del total
- ZARDOYA OTIS18,19 K €
15 · 3 contractes · 1,8% del total
- ASMEDIC, S.L15,79 K €
16 · 3 contractes · 1,6% del total
- EDIFICA ARQUITECTES ASSOCIATS SLP13,86 K €
17 · 1 contractes · 1,4% del total
- CUVIC BAGA INFORMATICA SL12,85 K €
18 · 3 contractes · 1,3% del total
- HANS E RUTH SA12,36 K €
19 · 3 contractes · 1,2% del total
- FERRETERIA RIPOLLET SL11,70 K €
20 · 18 contractes · 1,2% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →