Organisme públic
ICS - Hospital Universitari de Bellvitge
- 3,27 M €
- Contractació pública
- 485 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
3,27 M €
Contractes
485
Entitats proveïdores
263
Període
2026–2026
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de ICS - Hospital Universitari de Bellvitge
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CANON MEDICAL SYSTEMS, SA | 487,83 K € | 2 | 14,9% |
| 2 | AGEFRED SLU | 402,60 K € | 1 | 12,3% |
| 3 | ELECTRA MOLINS SA | 336,29 K € | 2 | 10,3% |
| 4 | BOSTON SCIENTIFIC IBERICA S.A. | 233,15 K € | 2 | 7,1% |
| 5 | SURIS, S.L | 182,08 K € | 1 | 5,6% |
| 6 | OSTEOPLAC INNOVATIONS, SLU | 125,84 K € | 12 | 3,9% |
| 7 | CAPSANA EMPRESA CONSTRUCTORA | 79,74 K € | 2 | 2,4% |
| 8 | PALEX MEDICAL, S.A. | 77,78 K € | 17 | 2,4% |
| 9 | Comsa Service Facility Management | 69,41 K € | 2 | 2,1% |
| 10 | GIGAS HOSTING S.A. | 64,64 K € | 1 | 2,0% |
| 11 | MAC SURGICAL DESIGN SL | 32,96 K € | 3 | 1,0% |
| 12 | Danone Nutricia | 30,21 K € | 5 | 0,9% |
| 13 | Entitat desconeguda | 27,45 K € | 3 | 0,8% |
| 14 | DGM VASCULAR SL | 26,00 K € | 2 | 0,8% |
| 15 | TOPCON EUROPE MEDICAL BV, Sucursal en España | 25,43 K € | 8 | 0,8% |
| 16 | FISHER SCIENTIFIC, S.L. | 24,37 K € | 2 | 0,7% |
| 17 | FAGRON IBERICA SA | 21,67 K € | 6 | 0,7% |
| 18 | PROQUINORTE S.A. | 18,40 K € | 2 | 0,6% |
| 19 | ANTONIO MATACHANA, SA | 17,41 K € | 2 | 0,5% |
| 20 | BIOCABLAN SL | 17,12 K € | 4 | 0,5% |
- CANON MEDICAL SYSTEMS, SA487,83 K €
1 · 2 contractes · 14,9% del total
- AGEFRED SLU402,60 K €
2 · 1 contractes · 12,3% del total
- ELECTRA MOLINS SA336,29 K €
3 · 2 contractes · 10,3% del total
- BOSTON SCIENTIFIC IBERICA S.A.233,15 K €
4 · 2 contractes · 7,1% del total
- SURIS, S.L182,08 K €
5 · 1 contractes · 5,6% del total
- OSTEOPLAC INNOVATIONS, SLU125,84 K €
6 · 12 contractes · 3,9% del total
- CAPSANA EMPRESA CONSTRUCTORA79,74 K €
7 · 2 contractes · 2,4% del total
- PALEX MEDICAL, S.A.77,78 K €
8 · 17 contractes · 2,4% del total
- Comsa Service Facility Management69,41 K €
9 · 2 contractes · 2,1% del total
- GIGAS HOSTING S.A.64,64 K €
10 · 1 contractes · 2,0% del total
- MAC SURGICAL DESIGN SL32,96 K €
11 · 3 contractes · 1,0% del total
- Danone Nutricia30,21 K €
12 · 5 contractes · 0,9% del total
Entitat desconeguda
27,45 K €13 · 3 contractes · 0,8% del total
- DGM VASCULAR SL26,00 K €
14 · 2 contractes · 0,8% del total
15 · 8 contractes · 0,8% del total
- FISHER SCIENTIFIC, S.L.24,37 K €
16 · 2 contractes · 0,7% del total
- FAGRON IBERICA SA21,67 K €
17 · 6 contractes · 0,7% del total
- PROQUINORTE S.A.18,40 K €
18 · 2 contractes · 0,6% del total
- ANTONIO MATACHANA, SA17,41 K €
19 · 2 contractes · 0,5% del total
- BIOCABLAN SL17,12 K €
20 · 4 contractes · 0,5% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →