Organisme públic
Ajuntament d'Arbeca
- 3,12 M €
- Contractació pública
- 39 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
3,12 M €
Contractes
39
Entitats proveïdores
30
Període
2020–2025
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament d'Arbeca
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ROMA INFRAESTRUCTURES I SERVEIS,S.A.U. | 1,54 M € | 5 | 49,4% |
| 2 | ONGRUB MEDI AMBIENT SL | 297,07 K € | 1 | 9,5% |
| 3 | GALITEC DESARROLLOS TECNOLOGICOS, SL | 264,50 K € | 1 | 8,5% |
| 4 | CRIS CONSTRUC 2011, SLU | 225,90 K € | 3 | 7,2% |
| 5 | ROMÀ INFRAESTRUCTURES I SERVEIS, SAU ¿ RIBALTA I FILLS, SA (UTE) | 186,18 K € | 1 | 6,0% |
| 6 | TALLERS VIDAL AMILL S.L | 102,49 K € | 1 | 3,3% |
| 7 | IMARTEC ENERGIA SL | 77,48 K € | 1 | 2,5% |
| 8 | Diseño de Estructuras Modulares SL | 63,50 K € | 2 | 2,0% |
| 9 | CORPORACIÓN ABACO 2014, SL | 63,16 K € | 1 | 2,0% |
| 10 | INSTAL.LACIONS SIRAMAX SLU | 62,46 K € | 1 | 2,0% |
| 11 | CATALANA D'EXPLOTACIONS I MANTENIMENTS S.L.U. | 53,10 K € | 2 | 1,7% |
| 12 | FUNDACIO PRIVADA ASPROS | 36,00 K € | 1 | 1,2% |
| 13 | Iltirta Arqueologia, SL | 22,93 K € | 1 | 0,7% |
| 14 | Arval Service Lease, S.A. | 16,26 K € | 1 | 0,5% |
| 15 | MI ENGINYERIA NZEB, S.L.P. | 14,26 K € | 1 | 0,5% |
| 16 | CARME CASALS I SERRANO | 11,64 K € | 1 | 0,4% |
| 17 | SERVEIS EINSTIC SL | 11,30 K € | 1 | 0,4% |
| 18 | NORI SEGURIDAD, S.L. | 10,91 K € | 1 | 0,3% |
| 19 | SABAVIAL, S.L. | 7,50 K € | 1 | 0,2% |
| 20 | JARDINSALSINA ROIG S.L | 6,36 K € | 1 | 0,2% |
1 · 5 contractes · 49,4% del total
- ONGRUB MEDI AMBIENT SL297,07 K €
2 · 1 contractes · 9,5% del total
- GALITEC DESARROLLOS TECNOLOGICOS, SL264,50 K €
3 · 1 contractes · 8,5% del total
- CRIS CONSTRUC 2011, SLU225,90 K €
4 · 3 contractes · 7,2% del total
5 · 1 contractes · 6,0% del total
- TALLERS VIDAL AMILL S.L102,49 K €
6 · 1 contractes · 3,3% del total
- IMARTEC ENERGIA SL77,48 K €
7 · 1 contractes · 2,5% del total
- Diseño de Estructuras Modulares SL63,50 K €
8 · 2 contractes · 2,0% del total
- CORPORACIÓN ABACO 2014, SL63,16 K €
9 · 1 contractes · 2,0% del total
- INSTAL.LACIONS SIRAMAX SLU62,46 K €
10 · 1 contractes · 2,0% del total
11 · 2 contractes · 1,7% del total
- FUNDACIO PRIVADA ASPROS36,00 K €
12 · 1 contractes · 1,2% del total
- Iltirta Arqueologia, SL22,93 K €
13 · 1 contractes · 0,7% del total
- Arval Service Lease, S.A.16,26 K €
14 · 1 contractes · 0,5% del total
- MI ENGINYERIA NZEB, S.L.P.14,26 K €
15 · 1 contractes · 0,5% del total
- CARME CASALS I SERRANO11,64 K €
16 · 1 contractes · 0,4% del total
- SERVEIS EINSTIC SL11,30 K €
17 · 1 contractes · 0,4% del total
- NORI SEGURIDAD, S.L.10,91 K €
18 · 1 contractes · 0,3% del total
- SABAVIAL, S.L.7,50 K €
19 · 1 contractes · 0,2% del total
- JARDINSALSINA ROIG S.L6,36 K €
20 · 1 contractes · 0,2% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
3reclamacions
100% resoltes en contra · 3 de 3 substantives · 2023–2026
- 3
- Estimació
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →