Organisme públic
Ajuntament d'Aspa
- 951,14 K €
- Contractació pública
- 40 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
951,14 K €
Contractes
40
Entitats proveïdores
21
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament d'Aspa
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | M. Y J. GRUAS S.A. | 450,23 K € | 8 | 47,3% |
| 2 | ARIDS HERGUIDO, SL | 145,30 K € | 6 | 15,3% |
| 3 | INMOBLES SHOPPING 2016,SRL | 106,61 K € | 1 | 11,2% |
| 4 | CONSTRUCCIONS A. RULL SLU | 39,93 K € | 1 | 4,2% |
| 5 | ROMA INFRAESTRUCTURES I SERVEIS,S.A.U. | 39,28 K € | 1 | 4,1% |
| 6 | ELECTROFONT PIÑOL SL | 32,09 K € | 4 | 3,4% |
| 7 | NOVOQUIMICA ECOLOGICA S.L | 23,58 K € | 1 | 2,5% |
| 8 | CENTROS DE LAVADO BRAVO | 21,25 K € | 1 | 2,2% |
| 9 | FUNDACIO PRIVADA ASPROS | 20,10 K € | 2 | 2,1% |
| 10 | Dakirol Gestió de l’Esport SL | 18,77 K € | 2 | 2,0% |
| 11 | LITHOS CONSTRUCCIO TONI PONT OROS | 11,60 K € | 1 | 1,2% |
| 12 | JORDI JAUME CODINES BELLART | 10,64 K € | 1 | 1,1% |
| 13 | CARME CASALS SERRANO | 9,25 K € | 1 | 1,0% |
| 14 | DAKIROL LLEURE, S.C.P. | 7,95 K € | 1 | 0,8% |
| 15 | MTB DISTRIBUCIONES TECNOLOGICAS S.L. | 3,95 K € | 1 | 0,4% |
| 16 | ACUSTICS AMBIENT, SL | 3,68 K € | 1 | 0,4% |
| 17 | Emili Sans Escudero | 2,87 K € | 1 | 0,3% |
| 18 | AURORA SANTALLUSIA FONTOVA | 2,68 K € | 2 | 0,3% |
| 19 | R.SOLER I CIA SL | 728,51 € | 2 | 0,1% |
| 20 | Estudi Juridic Alonso SL | 350,00 € | 1 | 0,0% |
- M. Y J. GRUAS S.A.450,23 K €
1 · 8 contractes · 47,3% del total
- ARIDS HERGUIDO, SL145,30 K €
2 · 6 contractes · 15,3% del total
- INMOBLES SHOPPING 2016,SRL106,61 K €
3 · 1 contractes · 11,2% del total
- CONSTRUCCIONS A. RULL SLU39,93 K €
4 · 1 contractes · 4,2% del total
5 · 1 contractes · 4,1% del total
- ELECTROFONT PIÑOL SL32,09 K €
6 · 4 contractes · 3,4% del total
- NOVOQUIMICA ECOLOGICA S.L23,58 K €
7 · 1 contractes · 2,5% del total
- CENTROS DE LAVADO BRAVO21,25 K €
8 · 1 contractes · 2,2% del total
- FUNDACIO PRIVADA ASPROS20,10 K €
9 · 2 contractes · 2,1% del total
- Dakirol Gestió de l’Esport SL18,77 K €
10 · 2 contractes · 2,0% del total
- LITHOS CONSTRUCCIO TONI PONT OROS11,60 K €
11 · 1 contractes · 1,2% del total
- JORDI JAUME CODINES BELLART10,64 K €
12 · 1 contractes · 1,1% del total
- CARME CASALS SERRANO9,25 K €
13 · 1 contractes · 1,0% del total
- DAKIROL LLEURE, S.C.P.7,95 K €
14 · 1 contractes · 0,8% del total
15 · 1 contractes · 0,4% del total
- ACUSTICS AMBIENT, SL3,68 K €
16 · 1 contractes · 0,4% del total
- Emili Sans Escudero2,87 K €
17 · 1 contractes · 0,3% del total
- AURORA SANTALLUSIA FONTOVA2,68 K €
18 · 2 contractes · 0,3% del total
- R.SOLER I CIA SL728,51 €
19 · 2 contractes · 0,1% del total
- Estudi Juridic Alonso SL350,00 €
20 · 1 contractes · 0,0% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
2reclamacions
100% resoltes en contra · 2 de 2 substantives · 2024–2025
- 1
- Estimació
- 1
- Pèrdua d'objecte
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →