Organisme públic
Ajuntament de Cabacés
- 359,84 K €
- Contractació pública
- 52 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
359,84 K €
Contractes
52
Entitats proveïdores
37
Període
2022–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de Cabacés
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | OBRES I SERVEIS CURTO S.L | 200,20 K € | 1 | 55,6% |
| 2 | GERARD VIDAL BRU | 51,52 K € | 3 | 14,3% |
| 3 | PIRINEU ESPECTACLES, SL | 25,04 K € | 6 | 7,0% |
| 4 | VICTOR ABAD MIRO | 17,04 K € | 3 | 4,7% |
| 5 | Rogles Aventura, sl. | 9,48 K € | 1 | 2,6% |
| 6 | CAPELGE,SL | 7,94 K € | 3 | 2,2% |
| 7 | ELISABETH MARTINEZ SANEA SAVE | 7,02 K € | 1 | 1,9% |
| 8 | Empresa Municipal Mixta d'Aigües de Tarragona S.A. (EMATSA) | 6,04 K € | 2 | 1,7% |
| 9 | FESTA VENUS, S.L.U. | 6,00 K € | 1 | 1,7% |
| 10 | BLAI MASIP COMPTE | 3,60 K € | 3 | 1,0% |
| 11 | ESCOLA DE TERRER SL | 3,10 K € | 1 | 0,9% |
| 12 | FAURA SANMARTIN ABOGADOS, SL | 2,70 K € | 1 | 0,8% |
| 13 | GRUPO GRETA IBERIA SL | 1,98 K € | 1 | 0,6% |
| 14 | EVA VIVES CABRE | 1,70 K € | 1 | 0,5% |
| 15 | JOSE A FIGUEREDO FERNANDEZ | 1,64 K € | 1 | 0,5% |
| 16 | VILANOVA FUSTES,S.C.C.L. | 1,50 K € | 1 | 0,4% |
| 17 | CONTR.I REHAB. TRADIC. PRISMA SLU | 1,40 K € | 1 | 0,4% |
| 18 | ASSOCIACIO CULT.DOS PER QUATRE | 1,40 K € | 1 | 0,4% |
| 19 | AS. CULTURAL ACTURA | 1,20 K € | 1 | 0,3% |
| 20 | ASSOCIACIÓ CULTURAL EL RECLAU | 1,00 K € | 1 | 0,3% |
- OBRES I SERVEIS CURTO S.L200,20 K €
1 · 1 contractes · 55,6% del total
- GERARD VIDAL BRU51,52 K €
2 · 3 contractes · 14,3% del total
- PIRINEU ESPECTACLES, SL25,04 K €
3 · 6 contractes · 7,0% del total
- VICTOR ABAD MIRO17,04 K €
4 · 3 contractes · 4,7% del total
- Rogles Aventura, sl.9,48 K €
5 · 1 contractes · 2,6% del total
- CAPELGE,SL7,94 K €
6 · 3 contractes · 2,2% del total
- ELISABETH MARTINEZ SANEA SAVE7,02 K €
7 · 1 contractes · 1,9% del total
8 · 2 contractes · 1,7% del total
- FESTA VENUS, S.L.U.6,00 K €
9 · 1 contractes · 1,7% del total
- BLAI MASIP COMPTE3,60 K €
10 · 3 contractes · 1,0% del total
- ESCOLA DE TERRER SL3,10 K €
11 · 1 contractes · 0,9% del total
- FAURA SANMARTIN ABOGADOS, SL2,70 K €
12 · 1 contractes · 0,8% del total
- GRUPO GRETA IBERIA SL1,98 K €
13 · 1 contractes · 0,6% del total
- EVA VIVES CABRE1,70 K €
14 · 1 contractes · 0,5% del total
- JOSE A FIGUEREDO FERNANDEZ1,64 K €
15 · 1 contractes · 0,5% del total
- VILANOVA FUSTES,S.C.C.L.1,50 K €
16 · 1 contractes · 0,4% del total
17 · 1 contractes · 0,4% del total
- ASSOCIACIO CULT.DOS PER QUATRE1,40 K €
18 · 1 contractes · 0,4% del total
- AS. CULTURAL ACTURA1,20 K €
19 · 1 contractes · 0,3% del total
- ASSOCIACIÓ CULTURAL EL RECLAU1,00 K €
20 · 1 contractes · 0,3% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
34reclamacions
100% resoltes en contra · 32 de 32 substantives · 2023–2026
- 24
- Estimació
- 2
- Estimació parcial
- 1
- Mediació
- 5
- Pèrdua d'objecte
- 2
- Inadmissió
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →