Organisme públic
Ajuntament de Caseres
- 1,64 M €
- Contractació pública
- 88 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
1,64 M €
Contractes
88
Entitats proveïdores
66
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de Caseres
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONCRETO OBRES,SL | 541,99 K € | 2 | 33,0% |
| 2 | Construccions Pinatell, S.L. | 256,90 K € | 2 | 15,6% |
| 3 | OBRES I SERVEIS CURTO S.L | 171,04 K € | 1 | 10,4% |
| 4 | Covan Obres Públiques S.L. | 112,66 K € | 2 | 6,9% |
| 5 | Mobles Adeba S.L. | 93,52 K € | 1 | 5,7% |
| 6 | Valcsa Millora S.L. | 91,89 K € | 1 | 5,6% |
| 7 | ETRA BONAL, SA | 47,30 K € | 1 | 2,9% |
| 8 | TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U. | 38,48 K € | 1 | 2,3% |
| 9 | ECO TERRA ALTA, S.L. | 36,92 K € | 1 | 2,2% |
| 10 | FESTACATALUNYA EVENTS, SL | 25,19 K € | 3 | 1,5% |
| 11 | MAPAMUNDI PRODUCCIONS, S.L. | 17,84 K € | 3 | 1,1% |
| 12 | GRUPO MAESTRAT, CARPAS, ESPECTÁCULOS Y EVENTOS, S.L. | 16,50 K € | 3 | 1,0% |
| 13 | IMAGINA RADIO, SL | 16,24 K € | 4 | 1,0% |
| 14 | LUCAS DOMENECH MUÑOZ | 14,95 K € | 1 | 0,9% |
| 15 | JORDAN JAVIER LEIVA ARAGON | 14,40 K € | 1 | 0,9% |
| 16 | ENGITEC INNOVACIÓ,SL | 11,95 K € | 2 | 0,7% |
| 17 | Consultora de Ingeniería Rural y Agroalimentaria, SL | 11,00 K € | 1 | 0,7% |
| 18 | THE MONTESOL LIVE PRODUCTIONS, SL | 10,50 K € | 1 | 0,6% |
| 19 | ANGEL MONSERRAT ULLDEMOLINS | 8,84 K € | 1 | 0,5% |
| 20 | IONUT ADRIAN POP MEZENIUC | 7,70 K € | 1 | 0,5% |
- CONCRETO OBRES,SL541,99 K €
1 · 2 contractes · 33,0% del total
- Construccions Pinatell, S.L.256,90 K €
2 · 2 contractes · 15,6% del total
- OBRES I SERVEIS CURTO S.L171,04 K €
3 · 1 contractes · 10,4% del total
- Covan Obres Públiques S.L.112,66 K €
4 · 2 contractes · 6,9% del total
- Mobles Adeba S.L.93,52 K €
5 · 1 contractes · 5,7% del total
- Valcsa Millora S.L.91,89 K €
6 · 1 contractes · 5,6% del total
- ETRA BONAL, SA47,30 K €
7 · 1 contractes · 2,9% del total
- TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.38,48 K €
8 · 1 contractes · 2,3% del total
- ECO TERRA ALTA, S.L.36,92 K €
9 · 1 contractes · 2,2% del total
- FESTACATALUNYA EVENTS, SL25,19 K €
10 · 3 contractes · 1,5% del total
- MAPAMUNDI PRODUCCIONS, S.L.17,84 K €
11 · 3 contractes · 1,1% del total
12 · 3 contractes · 1,0% del total
- IMAGINA RADIO, SL16,24 K €
13 · 4 contractes · 1,0% del total
- LUCAS DOMENECH MUÑOZ14,95 K €
14 · 1 contractes · 0,9% del total
- JORDAN JAVIER LEIVA ARAGON14,40 K €
15 · 1 contractes · 0,9% del total
- ENGITEC INNOVACIÓ,SL11,95 K €
16 · 2 contractes · 0,7% del total
17 · 1 contractes · 0,7% del total
- THE MONTESOL LIVE PRODUCTIONS, SL10,50 K €
18 · 1 contractes · 0,6% del total
- ANGEL MONSERRAT ULLDEMOLINS8,84 K €
19 · 1 contractes · 0,5% del total
- IONUT ADRIAN POP MEZENIUC7,70 K €
20 · 1 contractes · 0,5% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
2reclamacions
100% resoltes en contra · 2 de 2 substantives · 2024–2025
- 2
- Pèrdua d'objecte
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →