Organisme públic
Ajuntament de Forès
- 1,55 M €
- Contractació pública
- 35 contractes · Concurrència EC mitjana
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
1,55 M €
Contractes
35
Entitats proveïdores
30
Període
2019–2025
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de Forès
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSTRUCCIONES ASENSIO,S.L. | 911,41 K € | 2 | 58,8% |
| 2 | Serveis Integrals 360 Plus, SL | 185,97 K € | 1 | 12,0% |
| 3 | Esteve Germans, S.L | 119,34 K € | 2 | 7,7% |
| 4 | BOSIR SA | 91,80 K € | 1 | 5,9% |
| 5 | OBRES VENT I SOL 2010 S.L. | 84,79 K € | 1 | 5,5% |
| 6 | EXCAVACIONS VILA VILA BOSCIREM SL | 55,39 K € | 1 | 3,6% |
| 7 | ARNO INFRAESTRUCTURAS,SLU | 34,46 K € | 1 | 2,2% |
| 8 | Social Cloud, S.L | 9,41 K € | 1 | 0,6% |
| 9 | CULTURA SONORA SLU | 7,96 K € | 1 | 0,5% |
| 10 | JOAN ROVIRA MELICH | 6,00 K € | 1 | 0,4% |
| 11 | GRUPO MAESTRAT, CARPAS, ESPECTÁCULOS Y EVENTOS, S.L. | 5,10 K € | 1 | 0,3% |
| 12 | HIDROTUIT SLU | 4,26 K € | 2 | 0,3% |
| 13 | JOSEP JACINT LOREN PLANA | 2,82 K € | 1 | 0,2% |
| 14 | DANIEL TORRENT SEGARRA | 2,70 K € | 1 | 0,2% |
| 15 | GRAELLS SO I LLUMS, SL | 2,60 K € | 1 | 0,2% |
| 16 | CARLES MARGARIT RIBALTA | 2,50 K € | 1 | 0,2% |
| 17 | ARTISTAMENTE S.L. | 2,50 K € | 1 | 0,2% |
| 18 | BATALL PRODUCCIONS, S.L. | 2,39 K € | 2 | 0,2% |
| 19 | ALROFER RIBERA MARTÍNEZ SL | 2,30 K € | 1 | 0,1% |
| 20 | Cobla Principal de Tarragona | 2,25 K € | 2 | 0,1% |
- CONSTRUCCIONES ASENSIO,S.L.911,41 K €
1 · 2 contractes · 58,8% del total
- Serveis Integrals 360 Plus, SL185,97 K €
2 · 1 contractes · 12,0% del total
- Esteve Germans, S.L119,34 K €
3 · 2 contractes · 7,7% del total
- BOSIR SA91,80 K €
4 · 1 contractes · 5,9% del total
- OBRES VENT I SOL 2010 S.L.84,79 K €
5 · 1 contractes · 5,5% del total
- EXCAVACIONS VILA VILA BOSCIREM SL55,39 K €
6 · 1 contractes · 3,6% del total
- ARNO INFRAESTRUCTURAS,SLU34,46 K €
7 · 1 contractes · 2,2% del total
- Social Cloud, S.L9,41 K €
8 · 1 contractes · 0,6% del total
- CULTURA SONORA SLU7,96 K €
9 · 1 contractes · 0,5% del total
- JOAN ROVIRA MELICH6,00 K €
10 · 1 contractes · 0,4% del total
11 · 1 contractes · 0,3% del total
- HIDROTUIT SLU4,26 K €
12 · 2 contractes · 0,3% del total
- JOSEP JACINT LOREN PLANA2,82 K €
13 · 1 contractes · 0,2% del total
- DANIEL TORRENT SEGARRA2,70 K €
14 · 1 contractes · 0,2% del total
- GRAELLS SO I LLUMS, SL2,60 K €
15 · 1 contractes · 0,2% del total
- CARLES MARGARIT RIBALTA2,50 K €
16 · 1 contractes · 0,2% del total
- ARTISTAMENTE S.L.2,50 K €
17 · 1 contractes · 0,2% del total
- BATALL PRODUCCIONS, S.L.2,39 K €
18 · 2 contractes · 0,2% del total
- ALROFER RIBERA MARTÍNEZ SL2,30 K €
19 · 1 contractes · 0,1% del total
- Cobla Principal de Tarragona2,25 K €
20 · 2 contractes · 0,1% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
1reclamacions
100% resoltes en contra · 1 de 1 substantives · 2026–2026
- 1
- Estimació
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →