Organisme públic
Ajuntament de Llívia
- 2,92 M €
- Contractació pública
- 42 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
2,92 M €
Contractes
42
Entitats proveïdores
29
Període
2018–2025
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de Llívia
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ELECTRICITAT BOQUET SL | 1,25 M € | 2 | 42,7% |
| 2 | CONSTRUCCIONS, ARIDS I FORMIGONS, SA | 443,31 K € | 1 | 15,2% |
| 3 | Ripoll Oliveras SL | 209,12 K € | 2 | 7,2% |
| 4 | ATÍPIC GIRONA, S.L. | 142,89 K € | 1 | 4,9% |
| 5 | TRAFFIC SOLUTIONS, S.L. i ALUMBRADOS VIARIOS, S.A. (ALUVISA), amb compromís de constituir la UTE TRAFFIC ALUMBRADOR VIARIOS - UTE TRAFFIC | 99,80 K € | 1 | 3,4% |
| 6 | VINTAGE QUALITY SL | 95,06 K € | 2 | 3,3% |
| 7 | CLANSER SA | 91,25 K € | 1 | 3,1% |
| 8 | ROMA INFRAESTRUCTURES I SERVEIS,S.A.U. | 88,93 K € | 5 | 3,0% |
| 9 | CENTRAL DE PROJECTES MASSENS, SL | 72,25 K € | 2 | 2,5% |
| 10 | CURRIU SERV.JARDIN.I PAISATGISME,SL | 71,90 K € | 2 | 2,5% |
| 11 | CATALANA DE PERFORACIONS SA | 60,00 K € | 1 | 2,1% |
| 12 | CASA LLADO,S.L. | 55,87 K € | 1 | 1,9% |
| 13 | 360 LABORATORIO MULTIMEDIA, SL | 37,92 K € | 1 | 1,3% |
| 14 | ANTONIO FERRONI ORTEGA | 34,50 K € | 2 | 1,2% |
| 15 | ELECTRICA PINTO, S.L. | 29,95 K € | 1 | 1,0% |
| 16 | LLIVIA FOODS SOCIEDAD LIMITADA | 23,80 K € | 2 | 0,8% |
| 17 | INGENIERIA INTERACTIVA DEL OCIO S.XXI SL | 22,50 K € | 1 | 0,8% |
| 18 | VOLTA CICLISTA A CATALUNYA ASS. ESP | 20,00 K € | 1 | 0,7% |
| 19 | SEPULVEDA LUCHA CARLOS | 16,00 K € | 1 | 0,5% |
| 20 | FLOTATS,S.A. | 15,50 K € | 1 | 0,5% |
- ELECTRICITAT BOQUET SL1,25 M €
1 · 2 contractes · 42,7% del total
- CONSTRUCCIONS, ARIDS I FORMIGONS, SA443,31 K €
2 · 1 contractes · 15,2% del total
- Ripoll Oliveras SL209,12 K €
3 · 2 contractes · 7,2% del total
- ATÍPIC GIRONA, S.L.142,89 K €
4 · 1 contractes · 4,9% del total
5 · 1 contractes · 3,4% del total
- VINTAGE QUALITY SL95,06 K €
6 · 2 contractes · 3,3% del total
- CLANSER SA91,25 K €
7 · 1 contractes · 3,1% del total
8 · 5 contractes · 3,0% del total
- CENTRAL DE PROJECTES MASSENS, SL72,25 K €
9 · 2 contractes · 2,5% del total
- CURRIU SERV.JARDIN.I PAISATGISME,SL71,90 K €
10 · 2 contractes · 2,5% del total
- CATALANA DE PERFORACIONS SA60,00 K €
11 · 1 contractes · 2,1% del total
- CASA LLADO,S.L.55,87 K €
12 · 1 contractes · 1,9% del total
- 360 LABORATORIO MULTIMEDIA, SL37,92 K €
13 · 1 contractes · 1,3% del total
- ANTONIO FERRONI ORTEGA34,50 K €
14 · 2 contractes · 1,2% del total
- ELECTRICA PINTO, S.L.29,95 K €
15 · 1 contractes · 1,0% del total
- LLIVIA FOODS SOCIEDAD LIMITADA23,80 K €
16 · 2 contractes · 0,8% del total
17 · 1 contractes · 0,8% del total
- VOLTA CICLISTA A CATALUNYA ASS. ESP20,00 K €
18 · 1 contractes · 0,7% del total
- SEPULVEDA LUCHA CARLOS16,00 K €
19 · 1 contractes · 0,5% del total
- FLOTATS,S.A.15,50 K €
20 · 1 contractes · 0,5% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
2reclamacions
100% resoltes en contra · 2 de 2 substantives · 2022–2024
- 1
- Estimació
- 1
- Estimació parcial
Contractació pública (TCCSP)
2reclamacions
0% resoltes en contra · 0 de 1 substantives
- 1
- Desestimació
- 1
- Inadmissió
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →