Organisme públic
Ajuntament de Navàs
- 5,26 M €
- Contractació pública
- 114 contractes · Concurrència EC baixa
- 606,19 K €
- Subvencions atorgadesConcurrència mitjana
- 56 beneficiaris · Concurrència AIReF mitjana
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
5,26 M €
Contractes
114
Entitats proveïdores
92
Període
2019–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de Navàs
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONSTRUCCIONS, ARIDS I FORMIGONS, SA | 2,17 M € | 4 | 41,3% |
| 2 | SPORTS AND LANDSCAPE, S.L. | 278,80 K € | 1 | 5,3% |
| 3 | ENVIRORENT XXI SL. | 213,36 K € | 2 | 4,1% |
| 4 | EXLAND EXCAVACIONS I TRANSPORTS, S.L. | 211,44 K € | 1 | 4,0% |
| 5 | GENERAL FACILITIES, S.L. | 174,94 K € | 1 | 3,3% |
| 6 | ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINISTRACION SA | 135,80 K € | 2 | 2,6% |
| 7 | 3KTEC SERVEIS INTEGRALS DE LA INFORMACIÓ I LA COMUNICACIÓ S.L. | 126,08 K € | 2 | 2,4% |
| 8 | SAREB | 99,50 K € | 1 | 1,9% |
| 9 | JOAN OBRADORS PUIGDELLIVOL | 97,38 K € | 2 | 1,9% |
| 10 | ASCENDER, SL | 97,11 K € | 1 | 1,8% |
| 11 | SERVICIOS SORAYCO DEL VALLES, S.L. | 92,42 K € | 1 | 1,8% |
| 12 | Watt energia, S.L. | 77,83 K € | 2 | 1,5% |
| 13 | GESTIÓ D'OBRES I SERVEIS SOSTENIBLES, S.L | 75,76 K € | 1 | 1,4% |
| 14 | VISIÓ SOLAR S.L. | 68,89 K € | 1 | 1,3% |
| 15 | INGENIERIA CONST. MANRESANA, SL (ICMAN) | 64,40 K € | 3 | 1,2% |
| 16 | DESHO, S.A. INSTALACIONES INDUSTRIALES | 62,60 K € | 1 | 1,2% |
| 17 | SERVICIOS DE CONTROL SL | 62,27 K € | 2 | 1,2% |
| 18 | FUNDACIO AMPANS | 59,57 K € | 2 | 1,1% |
| 19 | SOLUCIONES AVANZADAS Y TECNOLOGICAS | 47,58 K € | 1 | 0,9% |
| 20 | FUSTERIA D'ALUMINIS GARSAN, SL | 46,47 K € | 2 | 0,9% |
1 · 4 contractes · 41,3% del total
- SPORTS AND LANDSCAPE, S.L.278,80 K €
2 · 1 contractes · 5,3% del total
- ENVIRORENT XXI SL.213,36 K €
3 · 2 contractes · 4,1% del total
- EXLAND EXCAVACIONS I TRANSPORTS, S.L.211,44 K €
4 · 1 contractes · 4,0% del total
- GENERAL FACILITIES, S.L.174,94 K €
5 · 1 contractes · 3,3% del total
6 · 2 contractes · 2,6% del total
7 · 2 contractes · 2,4% del total
- SAREB99,50 K €
8 · 1 contractes · 1,9% del total
- JOAN OBRADORS PUIGDELLIVOL97,38 K €
9 · 2 contractes · 1,9% del total
- ASCENDER, SL97,11 K €
10 · 1 contractes · 1,8% del total
- SERVICIOS SORAYCO DEL VALLES, S.L.92,42 K €
11 · 1 contractes · 1,8% del total
- Watt energia, S.L.77,83 K €
12 · 2 contractes · 1,5% del total
13 · 1 contractes · 1,4% del total
- VISIÓ SOLAR S.L.68,89 K €
14 · 1 contractes · 1,3% del total
15 · 3 contractes · 1,2% del total
16 · 1 contractes · 1,2% del total
- SERVICIOS DE CONTROL SL62,27 K €
17 · 2 contractes · 1,2% del total
- FUNDACIO AMPANS59,57 K €
18 · 2 contractes · 1,1% del total
- SOLUCIONES AVANZADAS Y TECNOLOGICAS47,58 K €
19 · 1 contractes · 0,9% del total
- FUSTERIA D'ALUMINIS GARSAN, SL46,47 K €
20 · 2 contractes · 0,9% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
13reclamacions
92% resoltes en contra · 12 de 13 substantives · 2019–2025
- 2
- Estimació
- 4
- Estimació parcial
- 4
- Mediació
- 2
- Pèrdua d'objecte
- 1
- Desestimació
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →