Organisme públic
Ajuntament de Solivella
- 1,61 M €
- Contractació pública
- 33 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
1,61 M €
Contractes
33
Entitats proveïdores
26
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Concentració prop del llindar de contracte menor
Aquest ajuntament no s'ha inclòs a l'anàlisi estadística del tram just per sota del llindar legal: mostra insuficient per inferir-ne un patró de manera fiable.
L'anàlisi pre-registrada requereix un nombre mínim de contractes per categoria. Tot i així, pots explorar directament els contractes a prop del llindar més avall.
Veure contractes a prop del llindar →Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Ajuntament de Solivella
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BOSCIREM SL | 421,95 K € | 3 | 26,2% |
| 2 | BEGUVERD SLU | 202,70 K € | 1 | 12,6% |
| 3 | OBRES VENT I SOL 2010 S.L. | 162,58 K € | 1 | 10,1% |
| 4 | excavaciones roig sl | 148,60 K € | 2 | 9,2% |
| 5 | Edificacions i Reparacions Tarraco, SL | 127,66 K € | 1 | 7,9% |
| 6 | SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCEL | 114,33 K € | 2 | 7,1% |
| 7 | OBRES I SERVEIS CURTO S.L | 112,80 K € | 1 | 7,0% |
| 8 | Excavacions Gassó S.L | 73,03 K € | 1 | 4,5% |
| 9 | TALLERS VIDAL AMILL S.L | 61,49 K € | 1 | 3,8% |
| 10 | EXPERT LINE, SL | 47,23 K € | 1 | 2,9% |
| 11 | EXLAND EXCAVACIONS I TRANSPORTS, S.L. | 38,80 K € | 1 | 2,4% |
| 12 | Catalana d’Infraestructures i serveis Associats, SL | 34,97 K € | 1 | 2,2% |
| 13 | ORQUESTRA METROPOL, SL | 10,00 K € | 1 | 0,6% |
| 14 | El Pot petit, SC | 9,00 K € | 1 | 0,6% |
| 15 | JOSE IGNACIO ARROYO VEGA | 8,10 K € | 1 | 0,5% |
| 16 | CREA MUSIC | 7,50 K € | 2 | 0,5% |
| 17 | Lluis Roca i Pilar Sales | 6,14 K € | 1 | 0,4% |
| 18 | PROPAGANDA PEL FET SCCL | 6,00 K € | 1 | 0,4% |
| 19 | HIDROTUIT SLU | 4,96 K € | 1 | 0,3% |
| 20 | RAMBLEJANT SLU | 3,90 K € | 3 | 0,2% |
- BOSCIREM SL421,95 K €
1 · 3 contractes · 26,2% del total
- BEGUVERD SLU202,70 K €
2 · 1 contractes · 12,6% del total
- OBRES VENT I SOL 2010 S.L.162,58 K €
3 · 1 contractes · 10,1% del total
- excavaciones roig sl148,60 K €
4 · 2 contractes · 9,2% del total
- Edificacions i Reparacions Tarraco, SL127,66 K €
5 · 1 contractes · 7,9% del total
- SOCIEDAD GENERAL DE AGUAS DE BARCEL114,33 K €
6 · 2 contractes · 7,1% del total
- OBRES I SERVEIS CURTO S.L112,80 K €
7 · 1 contractes · 7,0% del total
- Excavacions Gassó S.L73,03 K €
8 · 1 contractes · 4,5% del total
- TALLERS VIDAL AMILL S.L61,49 K €
9 · 1 contractes · 3,8% del total
- EXPERT LINE, SL47,23 K €
10 · 1 contractes · 2,9% del total
11 · 1 contractes · 2,4% del total
12 · 1 contractes · 2,2% del total
- ORQUESTRA METROPOL, SL10,00 K €
13 · 1 contractes · 0,6% del total
- El Pot petit, SC9,00 K €
14 · 1 contractes · 0,6% del total
- JOSE IGNACIO ARROYO VEGA8,10 K €
15 · 1 contractes · 0,5% del total
- CREA MUSIC7,50 K €
16 · 2 contractes · 0,5% del total
- Lluis Roca i Pilar Sales6,14 K €
17 · 1 contractes · 0,4% del total
- PROPAGANDA PEL FET SCCL6,00 K €
18 · 1 contractes · 0,4% del total
- HIDROTUIT SLU4,96 K €
19 · 1 contractes · 0,3% del total
- RAMBLEJANT SLU3,90 K €
20 · 3 contractes · 0,2% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Accés a la informació (GAIP)
1reclamacions
100% resoltes en contra · 1 de 1 substantives · 2026–2026
- 1
- Pèrdua d'objecte
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →