Organisme públic
CENTRE MQ REUS, SA
- 3,81 M €
- Contractació pública
- 452 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
3,81 M €
Contractes
452
Entitats proveïdores
157
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de CENTRE MQ REUS, SA
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ISS FACILITY SERVICES,SA | 967,53 K € | 1 | 25,4% |
| 2 | Tomás Gracia Corporación S.A. | 394,73 K € | 1 | 10,4% |
| 3 | GLOBAL PLANNING SOLUTIONS SL | 187,33 K € | 1 | 4,9% |
| 4 | CONMED IBERIA, SL | 178,09 K € | 16 | 4,7% |
| 5 | CAIXABANK EQUIPMENT FINANCE SAU | 172,00 K € | 1 | 4,5% |
| 6 | Specialist Computer Centres, SL. | 167,44 K € | 10 | 4,4% |
| 7 | SAKURA PRODUCTOS HOSPITALARIOS, SA | 165,38 K € | 6 | 4,3% |
| 8 | ILUNION BUGADERIES DE CATALUNYA,SAU | 151,58 K € | 1 | 4,0% |
| 9 | FUJIFILM Healthcare España S.L. | 140,44 K € | 4 | 3,7% |
| 10 | FUJIFILM EUROPE GMBH, SUCURSAL EN ESPAÑA | 130,42 K € | 1 | 3,4% |
| 11 | GENERAL ELECTRIC HEALTHCARE ESPAÑA,S.A.U. | 129,29 K € | 20 | 3,4% |
| 12 | RSM SPAIN AUDITORIES, SLP | 74,30 K € | 4 | 1,9% |
| 13 | LEICA MICROSISTEMAS, S.L.U. | 53,68 K € | 1 | 1,4% |
| 14 | ENDESA ENERGÍA, SAU | 43,91 K € | 1 | 1,2% |
| 15 | ABAST SYSTEMS & SOLUTIONS, S.L. | 41,72 K € | 4 | 1,1% |
| 16 | NEDELLA MEDICAL, SL | 36,14 K € | 5 | 0,9% |
| 17 | AIG EUROPE SA SUCURSAL EN ESPAÑA | 34,26 K € | 2 | 0,9% |
| 18 | ORONA SCOOP | 32,81 K € | 4 | 0,9% |
| 19 | Estil.lisme i Mobiliari 1974 S.L. | 28,64 K € | 1 | 0,8% |
| 20 | SPAI OFICINA MEDITERRANIA, SL | 28,56 K € | 1 | 0,7% |
- ISS FACILITY SERVICES,SA967,53 K €
1 · 1 contractes · 25,4% del total
- Tomás Gracia Corporación S.A.394,73 K €
2 · 1 contractes · 10,4% del total
- GLOBAL PLANNING SOLUTIONS SL187,33 K €
3 · 1 contractes · 4,9% del total
- CONMED IBERIA, SL178,09 K €
4 · 16 contractes · 4,7% del total
- CAIXABANK EQUIPMENT FINANCE SAU172,00 K €
5 · 1 contractes · 4,5% del total
- Specialist Computer Centres, SL.167,44 K €
6 · 10 contractes · 4,4% del total
- SAKURA PRODUCTOS HOSPITALARIOS, SA165,38 K €
7 · 6 contractes · 4,3% del total
- ILUNION BUGADERIES DE CATALUNYA,SAU151,58 K €
8 · 1 contractes · 4,0% del total
- FUJIFILM Healthcare España S.L.140,44 K €
9 · 4 contractes · 3,7% del total
- FUJIFILM EUROPE GMBH, SUCURSAL EN ESPAÑA130,42 K €
10 · 1 contractes · 3,4% del total
11 · 20 contractes · 3,4% del total
- RSM SPAIN AUDITORIES, SLP74,30 K €
12 · 4 contractes · 1,9% del total
- LEICA MICROSISTEMAS, S.L.U.53,68 K €
13 · 1 contractes · 1,4% del total
- ENDESA ENERGÍA, SAU43,91 K €
14 · 1 contractes · 1,2% del total
- ABAST SYSTEMS & SOLUTIONS, S.L.41,72 K €
15 · 4 contractes · 1,1% del total
- NEDELLA MEDICAL, SL36,14 K €
16 · 5 contractes · 0,9% del total
- AIG EUROPE SA SUCURSAL EN ESPAÑA34,26 K €
17 · 2 contractes · 0,9% del total
- ORONA SCOOP32,81 K €
18 · 4 contractes · 0,9% del total
- Estil.lisme i Mobiliari 1974 S.L.28,64 K €
19 · 1 contractes · 0,8% del total
- SPAI OFICINA MEDITERRANIA, SL28,56 K €
20 · 1 contractes · 0,7% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →