Organisme públic
Consorci Segre-Rialb
- 2,53 M €
- Contractació pública
- 41 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
2,53 M €
Contractes
41
Entitats proveïdores
32
Període
2019–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Consorci Segre-Rialb
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RIBALTA I FILLS,S.A. | 513,67 K € | 4 | 20,3% |
| 2 | ATIC6 SL | 248,10 K € | 1 | 9,8% |
| 3 | ARLE PROIND SL | 245,00 K € | 1 | 9,7% |
| 4 | PROSEÑAL, SLU | 241,55 K € | 1 | 9,5% |
| 5 | Tugues Materials de Construccio SL | 169,16 K € | 1 | 6,7% |
| 6 | CONSTRUCCIONES NAVALES OLBAP SL | 155,84 K € | 1 | 6,2% |
| 7 | Maquinària Constructiva Benmitsu SL | 149,17 K € | 1 | 5,9% |
| 8 | NBM Operador de Telecomunicaciones S.L, | 95,00 K € | 1 | 3,8% |
| 9 | ARIDS I FORMIGONS PONT D'ESPIA SL | 86,45 K € | 2 | 3,4% |
| 10 | TURICLETA TURISMO ACTIVO S.L | 78,01 K € | 1 | 3,1% |
| 11 | HAPPYLUDIC PLAYGROUND AND URBAN EQU | 61,24 K € | 1 | 2,4% |
| 12 | UTE ICC - T24 | 61,00 K € | 2 | 2,4% |
| 13 | Intelligent Real Solutions SL | 59,36 K € | 1 | 2,3% |
| 14 | FEMI SISTEMES D'ELEVACIÓ S.L | 49,69 K € | 1 | 2,0% |
| 15 | M2A Arquitectos SLP | 49,10 K € | 1 | 1,9% |
| 16 | SHAPERWALLS S.L | 47,90 K € | 1 | 1,9% |
| 17 | DROMOS TECHNOLOGY AND SERVICES, S.L | 45,00 K € | 1 | 1,8% |
| 18 | SERVEIS EINSTIC SL | 31,92 K € | 2 | 1,3% |
| 19 | TURS TAKE YOUR SELFIE S.L. | 26,05 K € | 1 | 1,0% |
| 20 | CINNIA TECH SLU | 25,40 K € | 2 | 1,0% |
- RIBALTA I FILLS,S.A.513,67 K €
1 · 4 contractes · 20,3% del total
- ATIC6 SL248,10 K €
2 · 1 contractes · 9,8% del total
- ARLE PROIND SL245,00 K €
3 · 1 contractes · 9,7% del total
- PROSEÑAL, SLU241,55 K €
4 · 1 contractes · 9,5% del total
- Tugues Materials de Construccio SL169,16 K €
5 · 1 contractes · 6,7% del total
- CONSTRUCCIONES NAVALES OLBAP SL155,84 K €
6 · 1 contractes · 6,2% del total
- Maquinària Constructiva Benmitsu SL149,17 K €
7 · 1 contractes · 5,9% del total
8 · 1 contractes · 3,8% del total
- ARIDS I FORMIGONS PONT D'ESPIA SL86,45 K €
9 · 2 contractes · 3,4% del total
- TURICLETA TURISMO ACTIVO S.L78,01 K €
10 · 1 contractes · 3,1% del total
- HAPPYLUDIC PLAYGROUND AND URBAN EQU61,24 K €
11 · 1 contractes · 2,4% del total
- UTE ICC - T2461,00 K €
12 · 2 contractes · 2,4% del total
- Intelligent Real Solutions SL59,36 K €
13 · 1 contractes · 2,3% del total
- FEMI SISTEMES D'ELEVACIÓ S.L49,69 K €
14 · 1 contractes · 2,0% del total
- M2A Arquitectos SLP49,10 K €
15 · 1 contractes · 1,9% del total
- SHAPERWALLS S.L47,90 K €
16 · 1 contractes · 1,9% del total
- DROMOS TECHNOLOGY AND SERVICES, S.L45,00 K €
17 · 1 contractes · 1,8% del total
- SERVEIS EINSTIC SL31,92 K €
18 · 2 contractes · 1,3% del total
- TURS TAKE YOUR SELFIE S.L.26,05 K €
19 · 1 contractes · 1,0% del total
- CINNIA TECH SLU25,40 K €
20 · 2 contractes · 1,0% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →