Organisme públic
Forestal Catalana, SA
- 54,92 M €
- Contractació pública
- 8.929 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
54,92 M €
Contractes
8.929
Entitats proveïdores
1.497
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Forestal Catalana, SA
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REGIMOVI SL | 7,05 M € | 15 | 12,8% |
| 2 | UTE ROMÀ VIVES ANGUERA | 2,96 M € | 1 | 5,4% |
| 3 | Gil Forestal, SL | 2,95 M € | 36 | 5,4% |
| 4 | GUMAR RENTING, SL | 2,89 M € | 13 | 5,3% |
| 5 | ALQUIBER QUALITY SA | 1,91 M € | 14 | 3,5% |
| 6 | CONSTRUCTORA AUXILIAR D'OBRA PÚBLICA, SL | 1,66 M € | 32 | 3,0% |
| 7 | SEFOCAT,S.L. | 1,24 M € | 242 | 2,3% |
| 8 | ARICO FOREST SLU | 1,05 M € | 24 | 1,9% |
| 9 | GEFOSA, SL | 1,05 M € | 15 | 1,9% |
| 10 | TREBALLS FORESTALS PRESEGUE SL | 1,01 M € | 7 | 1,8% |
| 11 | ALAMEDA TORRENT S.L | 844,20 K € | 13 | 1,5% |
| 12 | ADOMGRI SLU | 812,45 K € | 14 | 1,5% |
| 13 | PENTAMATIK SCP | 765,59 K € | 1 | 1,4% |
| 14 | SERVIDEL, SLU | 755,90 K € | 1 | 1,4% |
| 15 | ORDENACIÓ FORESTAL SL. | 736,49 K € | 5 | 1,3% |
| 16 | ALBACAR ENGINYERS S L P | 727,36 K € | 20 | 1,3% |
| 17 | SCAITT, SA | 665,61 K € | 4 | 1,2% |
| 18 | ROMA INFRAESTRUCTURES I SERVEIS,S.A.U. | 601,45 K € | 1 | 1,1% |
| 19 | VESTILAB CLEAN ROOM CONTROL S.L.U. | 553,56 K € | 26 | 1,0% |
| 20 | CUSINE, S.A. | 542,97 K € | 7 | 1,0% |
- REGIMOVI SL7,05 M €
1 · 15 contractes · 12,8% del total
- UTE ROMÀ VIVES ANGUERA2,96 M €
2 · 1 contractes · 5,4% del total
- Gil Forestal, SL2,95 M €
3 · 36 contractes · 5,4% del total
- GUMAR RENTING, SL2,89 M €
4 · 13 contractes · 5,3% del total
- ALQUIBER QUALITY SA1,91 M €
5 · 14 contractes · 3,5% del total
6 · 32 contractes · 3,0% del total
- SEFOCAT,S.L.1,24 M €
7 · 242 contractes · 2,3% del total
- ARICO FOREST SLU1,05 M €
8 · 24 contractes · 1,9% del total
- GEFOSA, SL1,05 M €
9 · 15 contractes · 1,9% del total
- TREBALLS FORESTALS PRESEGUE SL1,01 M €
10 · 7 contractes · 1,8% del total
- ALAMEDA TORRENT S.L844,20 K €
11 · 13 contractes · 1,5% del total
- ADOMGRI SLU812,45 K €
12 · 14 contractes · 1,5% del total
- PENTAMATIK SCP765,59 K €
13 · 1 contractes · 1,4% del total
- SERVIDEL, SLU755,90 K €
14 · 1 contractes · 1,4% del total
- ORDENACIÓ FORESTAL SL.736,49 K €
15 · 5 contractes · 1,3% del total
- ALBACAR ENGINYERS S L P727,36 K €
16 · 20 contractes · 1,3% del total
- SCAITT, SA665,61 K €
17 · 4 contractes · 1,2% del total
- ROMA INFRAESTRUCTURES I SERVEIS,S.A.U.601,45 K €
18 · 1 contractes · 1,1% del total
- VESTILAB CLEAN ROOM CONTROL S.L.U.553,56 K €
19 · 26 contractes · 1,0% del total
- CUSINE, S.A.542,97 K €
20 · 7 contractes · 1,0% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Contractació pública (TCCSP)
2reclamacions
50% resoltes en contra · 1 de 2 substantives
- 1
- Estimació
- 1
- Desestimació
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →