Organisme públic
Fundació Centre de Regulació Genòmica
- 70,16 M €
- Contractació pública
- 21.155 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
70,16 M €
Contractes
21.155
Entitats proveïdores
390
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Fundació Centre de Regulació Genòmica
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Illumina Productos de España S.L.U. | 19,07 M € | 297 | 27,2% |
| 2 | BONSAI LAB SL | 8,56 M € | 45 | 12,2% |
| 3 | THERMO FISHER SCIENTIFIC SLU | 4,05 M € | 128 | 5,8% |
| 4 | ATOS IT SOLUTIONS AND SERVICES IBERIA SL | 2,49 M € | 13 | 3,5% |
| 5 | INTERNACIONAL PERIFERICOS Y MEMORIAS ESPAÑA SL | 2,19 M € | 13 | 3,1% |
| 6 | BECTON DICKINSON, S.A. | 1,60 M € | 162 | 2,3% |
| 7 | CARL ZEISS IBERIA SL | 1,58 M € | 10 | 2,3% |
| 8 | Life Technnologies, SA | 1,40 M € | 3.181 | 2,0% |
| 9 | EVIDENT EUROPE GmbH, sucursal en España | 1,19 M € | 5 | 1,7% |
| 10 | WERFEN ESPAÑA, S.A.U. | 1,10 M € | 1.366 | 1,6% |
| 11 | LEICA MICROSISTEMAS, S.L.U. | 936,74 K € | 25 | 1,3% |
| 12 | INTEGRATED DNA TECHNOLOGIES SPAIN, S.L. | 844,17 K € | 271 | 1,2% |
| 13 | Union Biometrica, Inc. | 734,62 K € | 1 | 1,0% |
| 14 | Izasa Scientific, S.L.U | 729,38 K € | 117 | 1,0% |
| 15 | Tecan Ibérica Instrumentación, SL | 725,71 K € | 20 | 1,0% |
| 16 | Perkinelmer Espana S. L. | 694,25 K € | 72 | 1,0% |
| 17 | Viajes El Corte Inglés, SA | 685,64 K € | 1.103 | 1,0% |
| 18 | Logicalis Spain, SLU | 674,10 K € | 12 | 1,0% |
| 19 | Merck Life Science, SL | 659,15 K € | 2.079 | 0,9% |
| 20 | Nautalia Viajes SL | 533,15 K € | 1.327 | 0,8% |
- Illumina Productos de España S.L.U.19,07 M €
1 · 297 contractes · 27,2% del total
- BONSAI LAB SL8,56 M €
2 · 45 contractes · 12,2% del total
- THERMO FISHER SCIENTIFIC SLU4,05 M €
3 · 128 contractes · 5,8% del total
4 · 13 contractes · 3,5% del total
5 · 13 contractes · 3,1% del total
- BECTON DICKINSON, S.A.1,60 M €
6 · 162 contractes · 2,3% del total
- CARL ZEISS IBERIA SL1,58 M €
7 · 10 contractes · 2,3% del total
- Life Technnologies, SA1,40 M €
8 · 3.181 contractes · 2,0% del total
9 · 5 contractes · 1,7% del total
- WERFEN ESPAÑA, S.A.U.1,10 M €
10 · 1.366 contractes · 1,6% del total
- LEICA MICROSISTEMAS, S.L.U.936,74 K €
11 · 25 contractes · 1,3% del total
- INTEGRATED DNA TECHNOLOGIES SPAIN, S.L.844,17 K €
12 · 271 contractes · 1,2% del total
- Union Biometrica, Inc.734,62 K €
13 · 1 contractes · 1,0% del total
- Izasa Scientific, S.L.U729,38 K €
14 · 117 contractes · 1,0% del total
- Tecan Ibérica Instrumentación, SL725,71 K €
15 · 20 contractes · 1,0% del total
- Perkinelmer Espana S. L.694,25 K €
16 · 72 contractes · 1,0% del total
- Viajes El Corte Inglés, SA685,64 K €
17 · 1.103 contractes · 1,0% del total
- Logicalis Spain, SLU674,10 K €
18 · 12 contractes · 1,0% del total
- Merck Life Science, SL659,15 K €
19 · 2.079 contractes · 0,9% del total
- Nautalia Viajes SL533,15 K €
20 · 1.327 contractes · 0,8% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Contractació pública (TCCSP)
2reclamacions
sense resolucions substantives
- 1
- Inadmissió
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →