Organisme públic
Mancomunitat Tegar del Garraf
- 1,95 M €
- Contractació pública
- 115 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
1,95 M €
Contractes
115
Entitats proveïdores
82
Període
2020–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Mancomunitat Tegar del Garraf
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AUTOCARS DOTOR S.L. | 207,90 K € | 1 | 10,6% |
| 2 | AGORA CATERING S.L. | 168,66 K € | 2 | 8,6% |
| 3 | FUND. ESPECIAL LAFACT | 159,47 K € | 1 | 8,2% |
| 4 | FURGONIKA UNIPERSONAL SL | 96,41 K € | 3 | 4,9% |
| 5 | INGENIERIA Y SUMINISTROS PROFESIONALES SL (ADQA) | 76,28 K € | 7 | 3,9% |
| 6 | ENDESA ENERGÍA, SAU | 67,83 K € | 3 | 3,5% |
| 7 | FUND.PRIV.STA.TERESA DEL VENDRELL | 62,55 K € | 1 | 3,2% |
| 8 | ECITYCLIC SOLUTIONS | 60,50 K € | 2 | 3,1% |
| 9 | CAN JOVER CULTIUS SA | 52,99 K € | 1 | 2,7% |
| 10 | SOCIAL PARTNERS SL | 49,14 K € | 1 | 2,5% |
| 11 | MOTOR ALBET SL | 47,89 K € | 5 | 2,5% |
| 12 | NICOLAS SL | 46,90 K € | 1 | 2,4% |
| 13 | Newenergies Penedès SL | 43,02 K € | 1 | 2,2% |
| 14 | MECAPLUS SL | 38,00 K € | 1 | 1,9% |
| 15 | Anem a treballar, SCP | 34,32 K € | 3 | 1,8% |
| 16 | Carretillas Barcelona, S.L. | 31,20 K € | 1 | 1,6% |
| 17 | ARBORICULTURA URBANA I PAISATGE, SL | 27,58 K € | 2 | 1,4% |
| 18 | ASSERTIS S.L. | 27,56 K € | 2 | 1,4% |
| 19 | Societat catalana de petrolis, S.A. | 24,80 K € | 1 | 1,3% |
| 20 | INGENIERIA Y SUMINISTROS PROFESIONALES, SL | 24,78 K € | 2 | 1,3% |
- AUTOCARS DOTOR S.L.207,90 K €
1 · 1 contractes · 10,6% del total
- AGORA CATERING S.L.168,66 K €
2 · 2 contractes · 8,6% del total
- FUND. ESPECIAL LAFACT159,47 K €
3 · 1 contractes · 8,2% del total
- FURGONIKA UNIPERSONAL SL96,41 K €
4 · 3 contractes · 4,9% del total
5 · 7 contractes · 3,9% del total
- ENDESA ENERGÍA, SAU67,83 K €
6 · 3 contractes · 3,5% del total
- FUND.PRIV.STA.TERESA DEL VENDRELL62,55 K €
7 · 1 contractes · 3,2% del total
- ECITYCLIC SOLUTIONS60,50 K €
8 · 2 contractes · 3,1% del total
- CAN JOVER CULTIUS SA52,99 K €
9 · 1 contractes · 2,7% del total
- SOCIAL PARTNERS SL49,14 K €
10 · 1 contractes · 2,5% del total
- MOTOR ALBET SL47,89 K €
11 · 5 contractes · 2,5% del total
- NICOLAS SL46,90 K €
12 · 1 contractes · 2,4% del total
- Newenergies Penedès SL43,02 K €
13 · 1 contractes · 2,2% del total
- MECAPLUS SL38,00 K €
14 · 1 contractes · 1,9% del total
- Anem a treballar, SCP34,32 K €
15 · 3 contractes · 1,8% del total
- Carretillas Barcelona, S.L.31,20 K €
16 · 1 contractes · 1,6% del total
- ARBORICULTURA URBANA I PAISATGE, SL27,58 K €
17 · 2 contractes · 1,4% del total
- ASSERTIS S.L.27,56 K €
18 · 2 contractes · 1,4% del total
- Societat catalana de petrolis, S.A.24,80 K €
19 · 1 contractes · 1,3% del total
20 · 2 contractes · 1,3% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Control extern i garanties
Resolucions dels òrgans de control extern adreçades a aquest organisme.
Contractació pública (TCCSP)
2reclamacions
0% resoltes en contra · 0 de 2 substantives
- 2
- Desestimació
Recompte dels casos que van arribar a cada òrgan de control extern — no l'activitat total de l'organisme. L'estat de les resolucions del Síndic reflecteix el seguiment del propi Síndic; els informes de la Sindicatura de Comptes són auditories de gestió, no sancions.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →