Organisme públic
Parc del Segre, SA
- 3,02 M €
- Contractació pública
- 27 contractes · Concurrència EC baixa
Índex de concurrència
de contractació (0–100)
Atorgant de contractes
Total adjudicat
3,02 M €
Contractes
27
Entitats proveïdores
23
Període
2018–2026
Evolució anual
Import adjudicat per any · color per % d'adjudicació directa segons l'EC Single Market Scoreboard ↗
Principals adjudicataris
Top 20 empreses i entitats que han rebut més contractes de Parc del Segre, SA
Cerca contractes individuals →| # | Entitat | Import | Contr. | % total |
|---|---|---|---|---|
| 1 | EIFFAGE ENERGIA S.L.U. | 1000,00 K € | 1 | 33,1% |
| 2 | CONSTRUCCIONES Y REPARACIONES GONFER, SL | 529,42 K € | 3 | 17,5% |
| 3 | Nerco Infraestructuras, Sociedad Limitada | 330,00 K € | 1 | 10,9% |
| 4 | TALLERES PALAUTORDERA, S.A. | 176,40 K € | 1 | 5,8% |
| 5 | 4 ELEMENTS RENOVABLES SL | 126,82 K € | 1 | 4,2% |
| 6 | Xylem Water Solutions España, S.L.U. | 117,00 K € | 1 | 3,9% |
| 7 | AGENCIA CATALANA DE LA JOVENTUT | 99,59 K € | 2 | 3,3% |
| 8 | MARTI BATALLA SISCART | 97,50 K € | 1 | 3,2% |
| 9 | TALLERS VIDAL AMILL S.L | 89,46 K € | 1 | 3,0% |
| 10 | 1. Transports i excavacions Meya SL | 79,90 K € | 1 | 2,6% |
| 11 | INSTAL.LACIONS VILANA, SL | 74,00 K € | 1 | 2,4% |
| 12 | Instal·lació i manteniments de plantes energètiques SL | 62,95 K € | 1 | 2,1% |
| 13 | SURFACES FOR CLIMBING, S.L. | 46,70 K € | 1 | 1,5% |
| 14 | MONDO IBERICA SAU | 43,90 K € | 1 | 1,5% |
| 15 | GIRALDO ZULUAGA JULIO | 26,80 K € | 1 | 0,9% |
| 16 | SALTOKI LLEIDA, SA | 25,55 K € | 1 | 0,8% |
| 17 | TALLERES PALAUTORDERA, S.A. - TP SPORT | 21,99 K € | 1 | 0,7% |
| 18 | PIROS SEGURETAT SL | 20,79 K € | 1 | 0,7% |
| 19 | MARINER 3S ESPAÑA SL | 19,43 K € | 2 | 0,6% |
| 20 | Les encantades de Pirina SCP | 15,60 K € | 1 | 0,5% |
- EIFFAGE ENERGIA S.L.U.1000,00 K €
1 · 1 contractes · 33,1% del total
- CONSTRUCCIONES Y REPARACIONES GONFER, SL529,42 K €
2 · 3 contractes · 17,5% del total
3 · 1 contractes · 10,9% del total
- TALLERES PALAUTORDERA, S.A.176,40 K €
4 · 1 contractes · 5,8% del total
- 4 ELEMENTS RENOVABLES SL126,82 K €
5 · 1 contractes · 4,2% del total
- Xylem Water Solutions España, S.L.U.117,00 K €
6 · 1 contractes · 3,9% del total
- AGENCIA CATALANA DE LA JOVENTUT99,59 K €
7 · 2 contractes · 3,3% del total
- MARTI BATALLA SISCART97,50 K €
8 · 1 contractes · 3,2% del total
- TALLERS VIDAL AMILL S.L89,46 K €
9 · 1 contractes · 3,0% del total
- 1. Transports i excavacions Meya SL79,90 K €
10 · 1 contractes · 2,6% del total
- INSTAL.LACIONS VILANA, SL74,00 K €
11 · 1 contractes · 2,4% del total
12 · 1 contractes · 2,1% del total
- SURFACES FOR CLIMBING, S.L.46,70 K €
13 · 1 contractes · 1,5% del total
- MONDO IBERICA SAU43,90 K €
14 · 1 contractes · 1,5% del total
- GIRALDO ZULUAGA JULIO26,80 K €
15 · 1 contractes · 0,9% del total
- SALTOKI LLEIDA, SA25,55 K €
16 · 1 contractes · 0,8% del total
17 · 1 contractes · 0,7% del total
- PIROS SEGURETAT SL20,79 K €
18 · 1 contractes · 0,7% del total
- MARINER 3S ESPAÑA SL19,43 K €
19 · 2 contractes · 0,6% del total
- Les encantades de Pirina SCP15,60 K €
20 · 1 contractes · 0,5% del total
Contractes d'aquest organisme
Explora els contractes adjudicats sense sortir de la fitxa.
| Adjudicatari | Objecte | Procediment | Any |
|---|
Persones vinculades als adjudicataris
Carregant vincles registrals…
Això és com gasta aquest organisme — els contractes que adjudica. Per veure què rep (subvencions i fons públics adreçats a ell mateix), mira la seva fitxa d'entitat →.
Com es llegeix el semàfor
Semàfor Concurrència EC (EC Single Market Scoreboard)
- Alta concurrència — adjudicació directa <10% i sol licitador <10%
- Concurrència mitjana — adj. directa 10–20% o sol licitador 10–20%
- Baixa concurrència — adj. directa >20% o sol licitador >20%
Dades: Registre públic PSCP (Generalitat de Catalunya) · Font metodologia: EC Single Market Scoreboard · LCSP 9/2017
Metodologia completa →