Top 10 · % sense concurrència
Els organismes amb menys concurrència
Els organismes amb el percentatge més alt de contractes adjudicats sense concurrència.
| # | Nom | Sense concurrència |
|---|---|---|
| 01 | Autometro, SA | 22 contractes · 15,27 M € · 100% |
| 02 | Institut Català de l'Acolliment i de l'Adopció | 3.047 contractes · 3,87 M € · 100% |
| 03 | ICS - Hospital Universitari de Bellvitge | 485 contractes · 3,27 M € · 100% |
| 04 | Ajuntament de Maçanet de Cabrenys | 1.944 contractes · 2,05 M € · 100% |
| 05 | Ajuntament de Ventalló | 1.728 contractes · 1,72 M € · 100% |
| 06 | Delegació del Govern de la Generalitat a Madrid | 509 contractes · 1,70 M € · 100% |
| 07 | Fundació Privada Salut del Consorci Sanitari del Maresme | 53 contractes · 1,49 M € · 100% |
| 08 | Escola d'Administració Pública de Catalunya | 640 contractes · 1,25 M € · 100% |
| 09 | ICS - GAPiC Àmbit Metropolitana Nord | 459 contractes · 1,01 M € · 100% |
| 10 | Ajuntament de Pinell de Solsonès | 35 contractes · 995,52 K € · 100% |
100% · 22 contractes · 15,27 M €
100% · 3.047 contractes · 3,87 M €
100% · 485 contractes · 3,27 M €
100% · 1.944 contractes · 2,05 M €
100% · 1.728 contractes · 1,72 M €
100% · 509 contractes · 1,70 M €
100% · 53 contractes · 1,49 M €
100% · 640 contractes · 1,25 M €
100% · 459 contractes · 1,01 M €
100% · 35 contractes · 995,52 K €
Percentatge de contractes adjudicats sense concurrència. L'índex de concurrència →
Altres rànquings
Contractació — Percentatge de contractes adjudicats sense concurrència.